Fraksiyonel Lazer hakkında daha geniş bilgi ve randevu için iletişim formunu doldurunuz.

Daphne Lazer Epilasyon - Acıbadem Lazer Epilasyon
 
  • check iconProfesyonel Hizmet İçin Bize Ulaşın
  • check iconFormu Doldurun Sizi Arayalım
  • check iconÜcretsiz Görüşme İçin Randevu Oluşturun
  • check iconUzman Doktor Uygulaması
  • check iconSağlık Kurumlarında
  • check iconSivilce izleri, GüneŞ ve Yaşlılık Lekelerine etkili
  • check iconLazerle Çatlak Tedavisi, Cilt Yenileme
İletişime Geç

Daha detaylı bilgi ve profesyonel yardım için formu doldurarak "İletişime Geç"e tıklayın.

ÜCRETSİZ TEST SEANSI için iletişime geçin

Yukarıda belirttiğim bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçmenize izin veriyorum.*Gönderdiğiniz bilgiler sadece sizinle iletişim için kullanılacak, üçüncü şahıslar ile kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Fraksiyonel Lazer

Fraksiyonel karbondioksit lazer tedavileri kozmetik dermatoloji uygulamalarında sık kullanılan bir lazer türüdür. Birçok uzman doktor fraksiyonel lazer olarak fraksiyonel karbondioksit lazeri kullanmaktadır. Bunun nedeni karbondioksit lazerin tedavilerdeki başarısıdır. Fraksiyonel karbondioksit lazer ile birçok kozmetik dermatoloji uygulaması yapılmaktadır. Cilt Yenileme, Cilt gençleştirme, çatlak tedavisi, sivilce lekeleri tedavisi, göz altı morluk tedavisi, gözenek sıkılaştırma ve birçok cilt izi tedavisi bu lazerle yapılmaktadır. Estetik cerrah ve dermatoloji uzmanları bu lazeri sık kullanmaya başladılar. Kısa iyileşme süresi ve hasta memnuniyeti doktorların fraksiyonel lazer tercih etmesindeki en önemli sebeptlerdir. Kısa iyileşme süresi ve az yan etki nedeniyle fraksiyonel karbondioksit Lazer, klasik karbondioksit lazerlerin yerini almıştır. Karbondioksit fraksiyonel lazer Sivilce izleri Tedavisi ve akne izlerinin tedavisinde en çok tercih edilen yöntemlerdendir. Başka bir kullanım alanı da Çatlak tedavisidir. Çatlakların tipine ve yaşına bakılmaksızın Çatlak Tedavisi'nde etkinlik oldukça yüksektir. Ayrıca ameliyat izleri, jilet izleri, yara izleri gibi cilt izlerinin tedavisinde fraksiyonel karbondioksit lazer başlarıyla kullanılmaktadır.

Göz Altı Morlukları karbondioksit fraksiyonel lazer ile giderilebilmektedir. Göz altı morluklarının temel nedeni pigmentasyon problemleridir. Fraksiyonel lazer uygulamasından sonra pigment dağılımı düzelir. Renk açılır. Böylece göz altı morluklarına çözüm sağlanır. Kalıcı ve uzun süreli çözüm olması nedeniyle bu amaçla kullanılan kozmetik ve krem tedavilerinden farklı bir tedavi şeklidir.

Fraksiyonel karbondioksit lazer tedavisinde diğer lazerlerden farklı olarak cildin derin tabakalarına etki edebilmek olanaklıdır. Bu nedenle derin cilt izlerinde birçok doktor bu lazeri kullanmaktadır. Genelde sivilce izleri bulunan ciltlerde derin ve yüzeysel izler birlikte bulunur. Bu nedenle etkin bir tedavi için bu lazer en çok kullanılan lazer tipidir.

Fraksiyonel karbondioksit lazerin kullanıldığı bir diğer alan ise Genişlemiş Gözenek Sıkılaştırma tedavisidir. Genişlemiş gözenekler genç ve yaşlı birçok kişinin önemli kozmetik sorunudur. Kremler, jeller gözenek sıkılaştırma tedavisinde kullanılagelmiştir. Fraksiyonel karbondioksit lazer ise sorunu hızla çözebilen yeni bir yöntemdir. Bir seansta bile gözeneklerin sıkılaştığı gözle görülür.

Fraksiyonel karbondioksit lazer uygulamaları sonrasında ciltteki lekeler azalır, cilt yenilenir. Cildin gerginlik ve tonusu artar. Cilt rengi açılır. Cilt daha parlak görünür. Ciltteki ince kırışıklarda önemli azalmalar sağlanır. Total olarak ciltte gençleşme ve cilt yenileme gerçekleşir.

Çatlak tedavisi fraksiyonel karbondioksit lazer ile yapılan tedavilerden biridir. Eski ve yıllanmış çatlaklarda bile önemli iyileşmekler sağlanabilmektedir. Çatlaklar için etkili başka hiçbir yöntem olmadığı düşünülürse fraksiyonel lazer bu alanda kullanılan tek bilimsel yöntemdir.

Siğiller vücudun her yerinde gözlenen, virüslerin oluşturduğu bir cilt hastalığıdır. Genelde birden fala siğil aynı anda oluşur. Siğil Tedavisi günümüzde lazer ile de yapılmaktadır. İnatçı siğiller bile karbondioksit lazer ile başarıyla tedavi edilmektedir. Özellikle ayak tabanı bölgesi gibi hassas bölgelerde inatçı siğiller oluşur. Karbondioksit lazer siğil tedavisi hem kuvvetli etki hem de hızlı iyileşme sağlar. Siğil tedavisi lazer ile yapılırsa tekrar etme olasılığı düşmektedir. Lazer siğil tedavisi vücudun her bölgesindeki siğile uygulanabilir.

Ksantelazma adı verilen ciltte oluşan beyaz plakların tedavisinde karbondioksit lazerler çok etkilidir. Ksantelazma göz kapaklarının iç yanlarında görülen deriden kabarık oluşumlardır. Bunların içinde yağ birikimi vardır. Ksantelazma kozmetik sorun yaratır. Ksantelazma Tedavisi için fraksiyonel lazer en etkili yöntemlerdendir.

Syringoma adı verilen ve ter bezlerinin iyi huylu bir tümörü olan oluşlumlar en çok kadınlarda görülmektedir. 1-3 mm çapında alt göz kapağındaki Syringoma adı verilen bu deri tümörü normalde tedavi edilmez. Fakat Syringoma önemli kozmetik sorundur. Syringoma Tedavisi için ortalama 3 seans karbondioksit fraksiyonel lazer yeterli olabilmektedir.

Jilet İzi veya Ameliyat İzleri gibi kesici aletlerle oluşan izlerde fraksiyonel lazer ile iyileştirilebimektedir. Burada iyileşme oranı izin durumu, büyüklüğü, yeri gibi faktörlere bağlıdır.

Tüm bu uygulamaların detayları için ilgili bölümü tıklayınız. Size özel değerlendirmeler ve fraksiyonel karbondioksit lazer fiyatları için önerdiğimiz telefonları arayınız. Fraksiyonel lazer uygulamaları 1-6 seans arasında yapılan uygulamalardır. Yaz aylarında güneşin negatif etkilerinden dolayı güneş gören bölgelere yapılmamaktadır.


Fraksiyonel Lazer Nasıl Yapılır?

Detaylı bilgi ve ön görüşme için Randevu Alın
İLETİŞİME GEÇ
Lazer Epilasyon
Emailiniz için teşekkür ederiz.

En kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir.!
Bu esnada web sitemizi gezebilirsiniz: www.daphnelazer.com.